Для обласної філармонії спробують підшукати нового керівника

У Запоріжжі оголосили конкурс на посаду генерального директора комунального закладу “Запорізька обласна філармонія”. 

Відповідне розпорядження підписала голова Запорізької обласної ради Олена Жук. 

Конкурс хочуть провести, бо у нинішньої керівниці філармонії Ірини Конаревої у квітні закінчується строк трудового контракту. 

До претендентів на посаду висунули низку вимог: вища освіта, трирічний стаж роботи у сфері культури, володіння українською мовою та здатність виконувати обов’язки керівника комунального закладу. 

Документи від кандидатів прийматимуть до 22 лютого. Наприкінці ж березня конкурсна комісія облради має визначитися з кандидатурою директора філармонії і запропонувати її на затвердження депутатам облради. 

Варто додати, на сайті Запорізької обласної ради додатково зареєстрували проєкт рішення (№ 34), яким пропонують до визначення нового керівника призначити Ірину Конареву в.о. генеральної директорки філармонії.

У грудні ж 2020 року її пропонували звільнити завчасно – до завершення дії контракту. 

Причиною вказували низку порушень, які знайшла Держаудитслужба при перевірці комунального закладу. Одне із порушень стосувалося придбання у 2019 році туристичного автобусу за 7,4 мільйона гривень.

Закупівлею цього автобусу також зацікавилися силовики. Згодом вони навіть повідомили, що філармонія придбала автобус з “подвійною накруткою”. 

Зрештою слідство скерувало до суду обвинувальні акти стосовно постачальника автобусу, головного інженера філармонії (був головою тендерного комітету) та директриси філармонії – Ірини Конаревої

Конареву обвинувачують за статтями щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст. 191 КК), також їй інкримінували службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст. 367 КК). 

Розгляд цієї справи нині триває.

Детально почитати про вказану справу можна за цим посиланням.