У Мелітополі розслідують розкрадання на ремонті поліцейської будівлі

Директора фірми “Імбакс” підозрюють у розкраданні 193 тисяч гривень під час ремонту Мелітопольського відділення поліції. 

Про це повідомляється у відповідній ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду.

Згідно з матеріалами справи, ПП “Імбакс” наприкінці 2020 року отримало замовлення на капітальний ремонт покрівлі Мелітопольського відділення поліції. Вартість робіт оцінили у 780 тисяч гривень.

Після виконання робіт фірма отримала усі гроші. Втім надалі з`ясувалося, що директор “Імбакс” змовився з посадовцями мелітопольської та обласної поліції та завищив обсяги виконаних робіт. Різниця між фактичним ремонтом та ремонтом на папері склала 193 тисячі гривень.

Йшлося, зокрема: про завищення обсягів демонтажних робіт, робіт з утеплення, улаштування покриття з рулонних матеріалів, вивезення сміття.

З огляду на це Державне бюро розслідувань у березні 2021 року відкрило кримінальне провадження щодо привласнення майна через зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України) та службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

20 січня 2022 року директору “Імбакс” повідомили про підозру. Надалі ж слідчі звернулися до суду з клопотанням про обрання цілодобового домашнього арешту для директора.

Серед підстав – підозрюваний може переховуватись від слідства та впливати на свідків. 

Однак суд вирішив, що для запобігання вказаним ризикам достатньо обрати для директора особисте зобов’язання на 2 місяці (прибувати до слідчих за першою вимогою, повідомляти про зміну проживання чи роботи, утримуватися від спілкування зі свідками, здати на зберігання закордонний паспорт). 

Суддя вказував, що у підозрюваного міцні соціальні зв’язки, він має постійне місце проживання, раніше не судимий, позитивно характеризується.

Варто додати, суд також обрав особисте зобов`язання і для начальника сектору логістики Мелітопольського відділення поліції Віталія Єрмака.

Інформації щодо спільника з обласної поліції у судовому реєстрі знайти не вдалося.

Директором та власником приватного підприємства “Імбакс” вказується Самвел Оганесян.