У Запорізькій області знову дозволено відрізати боржників від газу та електрики 

З 29 січня запорізьких боржників за електро- та газопостачання знову дозволено відрізати від комунікацій.

Про це повідомляється на сайті Токмацької міської ради.

Так, заборона на відключення комунальних послуг у Запорізькій області діяла лише на час запровадження “червоної” зони карантину та впродовж 30 днів після її скасування.

Запорізька область вийшла з “червоної” зони 30 грудня. Тож з 29 січня газові та електрокомпанії можуть знову відрізати боржників від своїх послуг. 

Наразі компанії вже надіслали боржникам інформацію про заплановану дату відключення та суми боргу. 

Інформацію щодо заборгованості також направили до організацій, які приймають платежі за комунальні послуги – для спрощення оплати.

Важливо знати, сплачені кошти надходять на розрахункові рахунки підприємств протягом 3-5 днів – в залежності від того, через яку організацію чи банківську установу провели оплату. Водночас вихідні та святкові дні не враховуються.

Гроші ж боржників мають надійти на рахунки підприємств до дати відключення.

Також важливо розуміти, що відключення послуг несе за собою не тільки побутові незручності, але й додаткові фінансові витрати. Адже, окрім боргу, споживачу необхідно буде слатити за послугу повторного підключення і чекати чергу на відновлення протягом 3-5 робочих днів.

Для уточнення стану свого особового рахунку або реквізитів для оплати, споживачам необхідно звертатися безпосередньо до постачальників послуг.

Контакти найбільших постачальників послуг Запорізької області:

ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»- постачальник електричної енергії (https://zpep.com.ua), телефон контакт-центру 061 228-22-20;

ТОВ «Запоріжгаззбут» – постачальник природного газу (https://zpgaszbut.com.ua), телефон контакт-центру 061 228-74-04;

ТОВ «Газ Ресурс Компані» – постачальник природного газу (https://gazresurs.com.ua), контактний телефон (061) 945 02 00).