Запорізькі інспектори з паркування пообіцяли проводити рейди біля сміттєвих баків 

Компанія “Вельтум-Запоріжжя” нещодавно поскаржилася на запорізьких водіїв – ті неправильно паркуються біля сміттєвих баків і заважають вивозити сміття. Після цього запорізькі інспектори з паркування провели профілактичні бесіди з водіями на проблемних ділянках і пообіцяли влаштовувати рейди біля сміттєвих баків. 

Про це йдеться у фейсбуці Служби інспекторів з паркування Запоріжжя.

Днями представники компанії “Вельтум-Запоріжжя” поскаржились, що їх працівники не можуть під’їхати до сміттєвих баків , бо запорізькі водії близько до них паркуються. Через це автомобілі запоріжців часто пошкоджуються.

Окрім цього, пошук водіїв неправильно припаркованих автівок займає чимало часу, тому сміттєвоз затримується на майданчику та спізнюється на інші маршрути. 

Після цього інспектори з паркування провели рейд на проблемних ділянках паркування і організували профілактичні бесіди з водіями та головами ОСББ щодо розміщення авто біля сміттєвих баків. 

Інспектори також зазначили, що взяли вказані ділянки до уваги і під час чергових рейдів будуть проводити там перевірки правил паркування.

Варто зауважити, згідно з правилами дорожнього руху, паркувати авто біля контейнерів для відходів дозволено на відстані щонайменше 5 метрів.