У справі про загибель дитини в парку “Дубовий Гай” перенесли засідання

Жовтневий районний суд Запоріжжя відклав засідання у справі щодо загибелі 8-річної Ані Ждан у парку “Дубовий гай”. 

Про це повідомляє пресслужба суду. 

Засідання не змогли провести, бо не з’явився колишній директор парку Олег Комаренко, якого обвинувачують у цій справі. 

Нагадаємо, 8 березня 2020 року у парку “Дубовий гай” під час відпочинку на Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя вагою 200 кілограмів. Наступного дня стало відомо, що 8-річна дівчинка померла у лікарні. 

Правоохоронці почали розслідування цієї справи. У вересні того ж року до  Жовтневого районного суду Запоріжжя скерували обвинувальний акт щодо заступника директора парку з технічних питань Геннадія Мишьякова. Його звинуватили у порушенні правил безпечної експлуатації будівель та споруд, що спричинило загибель людини (ч.2 ст. 275 КК).

У жовтні у той же суд надійшов обвинувальний акт стосовно директора “Дубовки” Олега Комаренка. Його звинуватили за статтею про службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст. 367 КК). 

Керівництво парку стали судити окремо. 

2 лютого цього року мало відбутися чергове засідання у справі Олега Комаренка, втім екскерівник “Дубовки” не з’явився. 

Причину неявки пояснив його адвокат. Він заявив, що Комаренка госпіталізували до лікарні. У суді ж зобов’язали захисника надати докази того, що причина відсутності екскерівника “Дубового Гаю” дійсно поважна. 

У підсумку засідання за обвинуваченням Комаренка перенесли 11 березня 2022 року

У справі Мишьякова суд востаннє допитав трьох свідків з боку сторони обвинувачення та призначив чергове засідання на 2 березня 2022 року.