У Мелітополі обирають підрядника для будівництва урбан-парку

На початку cічня у Мелітополі оголосили два тендери на зведення урбан-парку. Нині готуються підписати угоди на виконання робіт, їх загальна вартість складе 75,9 мільйона гривень. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”. 

Урбан-парк має з’явитися на території Новоолександрівського парку (раніше ім. Горького) впродовж 2022 року. 

Для його зведення Департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради 4 січня оголосив два тендери. Нині за результатами цих закупівель готуються підписати угоди – обидві з київським ТОВ “Інжинірингова компанія Планета Буд”. 

Вартість першої угоди складе 31,8 мільйона гривень, другої – 44,1 мільйона гривень. 

За ці гроші в парку хочуть зробити спеціальну велосипедну трасу (памп-трек) та скейт-майданчик. Влаштувати майданчики для футболу, стрітболу та баскетболу. Окрім того встановити конструкції для паркуру (подолання перешкод з використанням стрибкових елементів) та воркауту (комплекс турніків). 

У парку також має з’явитися майданчик для настільного тенісу, йоги, дитячий ігровий майданчик та велопарковки. 

На обох закупівлях з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета Буд” конкурувало харківське ТОВ “Мілбуд”. Останнє запропонувало дорожчу ціну за свої послуги. 

Фірми між собою не торгувалися – їх пропозиції під час акціонів не змінювались. 

ТОВ “Інжинірингова компанія Планета Буд” належить Сергієві Мошенському, директором вказаний Микола Шокодько. 

Сергій Мошеньский – це син та помічник колишнього нардепа (2012-2014 рр.) Валерія Мошенського, власника великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета». Валерій Мошенський у 2019 році безуспішно балотувався до Верховної Ради як самовисуванець у 114 окрузі (Луганська область). 

У ЗМІ повідомлялося, що 2019 року “ІК Планета Буд” збиралася відремонтувати фонтан у Харкові вп’ятеро дорожче від ринкових цін.

Окремо варто додати, Департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради також повідомив про намір укласти дві угоди на технагляд за будівництвом урбан-парку – за 734 тисячі гривень та 517 тисяч гривень. 

Обидві угоди збираються укласти з мелітопольським ТОВ “Техпроект М”. Фірма належить Євгенію Шевченко, директор – Максим Єгоркін.