Цього року у Запоріжжі відновлять фестивалі

Цього року запорізька влада планує відновити проведення фестивалів. Також шукають заміну Покровському ярмарку. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради. 

Так, нещодавно у стінах запорізького Туристичного інформаційного центру провели зустріч з туристичним активом міста. Учасники обговорили питання розвитку галузі, зокрема плани на цей рік. 

За словами представників місцевої влади, у новому році планують розвивати острів Хортиця як туристичний об’єкт. Зокрема мають намір відкрити там Туристичний інформаційний центр. 

Також серед цілей – відновити роботу фестивалів, які довелося скасувати минулого року через пандемію коронавірусу. Проведення подібних заходів уже заплановано на весну, літо та осінь

Окрім цього, місцеві посадовці працюють над створенням нової концепції святкування Дня міста, якою хочуть замінити класичний Покровський ярмарок.

Ще один напрямок для розвитку – крафтові музеї. Два такі об’єкти відкрили у 2021 році (музей архітектури та спортивний музей – від “Запорізького проєкту розслідувань”). Появу ще одного музею влада анонсувала на цей рік

Окремо під час зустрічі учасники обговорили можливість створення нових туристичних маршрутів. Одна з пропозицій – включити міські бібліотеки до екскурсійної програми гідів та екскурсоводів.