У Запоріжжі відремонтують квартири в погорілому будинку на вул. Сержанта Медведєва

У Запоріжжі за бюджетні кошти планують відремонтувати квартири в будинку по вул. Сержанта Медведєва, 7. Минулого року цей будинок постраждав у пожежі. 

Про це повідомляється у системі закупівель Прозоро”.

Відремонтувати запланували 20 квартир – за 10,5 мільйона гривень.

Відповідну закупівлю на початку лютого оголосив Департамент ЖКГ Запорізької міськради. 

Передбачається, що ремонт проведуть у квартирах з № 1 по № 9 (включно), також у квартирі № 11. Окрім того, відремонтують квартири № 13, 14, 15, 16, 20, 22, 23, 24, 31 та 33. 

У них мають привести до ладу стіни, стелі та підлогу. Зокрема, провести штукатурення стін, замінити вінка, наклеїти шпалери, замінити розетки та світильники. На підлозі мають встелити лінолеум або ламінат.   

Крім того, передбачаються оздоблювальні роботи в чотирьох під’їздах будинку – в них повинні поштукатурити та пофарбувати стіни й стелі, облаштувати сходи та встановити нові вікна.

Ремонти мають завершити до кінця 2023 року. Аукціон з визначення виконавця цих робіт запланували на 18 лютого. 

Нагадаємо, у вказаному будинку вночі 2 серпня 2021 року сталася пожежа. Зайнявся увесь дах, для гасіння якого залучили 60 пожежників. Вогонь вдалося приборкали о першій годині ночі 3 серпня. 

Серед ймовірних причин загоряння назвали вибух балонів газу, які використовувала підрядна організація для зварювальних робіт при ремонті даху. У квітні 2021 року ці роботи замовляли ТОВ “Базіс компані”за 1,7 мільйона гривень. Засновником фірми вказаний Роман Строганов. 

У результаті пожежі найбільшої руйнації зазнали квартири четвертого та третього поверхів – вони були затоплені, у деяких провалилася стеля (відео). 

Після пожежі поліція відкрила кримінальне провадження за статтею щодо порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч.2 ст. 270 КК). 

На початку листопада 2021 року правоохоронці повідомили на наш запит, що не мають достатніх підстав для вручення підозри у цій справі.

Після пожежі Департамент ЖКГ міськради замовив ремонт покрівлі та відновлення перекриття горища у будинку за 12,5 мільйона гривень. Підряд без конкурсу віддали ТОВ “Анстрой лімітед”. 

Фірма належить Антонові Шуваєву – колишньому комунальнику (працював начальником насосної станції “Павло-Кічкас” на КП “Водоканал”). 

Раніше ТОВ “Анстрой лімітед” реконструювало Правобережний пляж у Запоріжжі. Згодом у містян виникли нарікання на неробочий ліфт для людей з інвалідністю (який потім взагалі прибрали з пляжу), підмивання фундаменту затінювальних споруд, руйнування вишки для рятувальників.

Читайте також: Для обласної філармонії спробують підшукати нового керівника 

Наші новини в Телеграм: https://t.me/zr_info