У Запоріжжі замовили проєкт для ремонту пошкодженого вибухом будинку

Департамент з управління ЖКГ Запорізької міськради замовив ТОВ “Анстрой проект” розробку кошторисної документації для капітального ремонту будинку на вул. Франка, 43. Вартість проєктних робіт – 1,45 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Відповідну закупівлю провели без конкурсної процедури (вочевидь, через нагальність робіт – від “Запорізького проєкту розслідувань”). Департамент уклав угоду з ТОВ “Анстрой проект” – до 31 грудня 2022 року.  

Окрім робіт з проєктування, фірма має також проводити авторський нагляд

З огляду на процедуру закупівлі, конкретного переліку робіт у системі “Прозоро” не вказали. Зазначили лише, що передбачений ремонт “несучих конструкцій”. 

Нагадаємо, 28 січня о 4 ранку в будинку на вулиці Франка, 43 (навпроти Аврори) пролунав потужний вибух. Згідно з попередніми даними, причиною вибуху міг стати витік побутового газу з плити.

Епіцентром вибуху стала одна з кухонь на другому поверсі 4-поверхової будівлі. Загалом пошкоджено 7 квартир.

Унаслідок вибуху одна людина загинула, ще трьох доставили до лікарні, 15 жителів евакуювали. 

Комунальники у день вибуху почали першочергові аварійні та ремонтні роботи

Згодом вони тимчасово залатали пошкоджені частини стін будинку (плівкою, дерев’яними плитами та рештуванням брусом). Також звітували про ремонт покрівлі та вікон.

4 лютого на сесії депутати виділили 1,45 мільйона гривень на проєктування робіт з капітального ремонту цього будинку.

Власниками ТОВ “Анстрой проект” є Олена Шуваєва та Павло Чорний, директор – Артем Ічетовкін. 

Ця фірма входить до групи компаній “Анстрой”. Одна з фірм цієї групи – “Анстрой лімітед” – належить колишньому комунальнику Антонові Шуваєву

“Анстрой лімітед” займалося ремонтом будинку на вул. Сержанта Медведєва. Фірма мала відремонтувати покрівлю, де минулого року спалахнула пожежа

Раніше ця фірма реконструювала Правобережний пляж у Запоріжжі. Згодом у містян були нарікання на неробочий ліфт для людей з інвалідністю (який потім взагалі прибрали з пляжу), підмивання фундаменту затінювальних споруд, руйнування вишки для рятувальників.