Ремонт запорізького скверу здорожчає на 3 мільйони

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради планує замовити облаштування освітлення у сквері на вул. Товариська (Бородінський мікрорайон). Очікувана вартість робіт – 3,3 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

За вказані гроші хочуть встановити 57 металевих паркових квадратних опор зі світлодіодними світильниками. Також запланована робота з ґрунтом, укладання фундаментів, прокладка кабелів, встановлення супутнього електрообладнання.

Роботи мають закінчити до липня.

Нині закупівля на стадії подання пропозицій учасниками. Аукціон з визначення переможця має відбутися 1 березня.

Нагадаємо, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради замовив основні роботи з ремонту цього скверу ТОВ “Компанія Позитив”. Вартість робіт – 10,5 мільйона гривень.

Фірма має покласти плитку на тротуарах, провести освітлення, встановити бетонні урни з попільничками, лави та п’ять стел. Також посадити низку дерев та кущів.

Мелітопольське ТОВ “Компанія Позитив” належить Максиму Гайдаю. Раніше власником цієї фірми був Микола Бєлийдепутат Запорізької міської ради від партії “Європейська солідарність”.

У своїй біографії Бєлий вказується директором ТОВ “Віконда-Запоріжжя”. Саме директором одного з фірмових салонів “Віконда” в Запоріжжі був Максим Гайдай. До того ж, раніше в тендерній документації “Компанія позитив” вказувала спільний з “Віконда-Запоріжжя” номер телефону: 701-70-77.

Варто додати, партія “Європейська солідарність” нині має 11 депутатів у Запорізькій міській раді. Один з депутатів “ЄС ” – Олександр Константиновпрацює заступником міського голови. На цій посаді він відповідає зокрема за Департамент інфраструктури та благоустрою. Саме цей Департамент замовив капітальний ремонт скверу у Бородінському мікрорайоні.

На презентацію початку робіт у сквері Гутніка-Залужного Константинов приїжджав разом з Бєлим. Водночас Микола Бєлий тоді вказував, що ремонтувати сквер почали за його пропозицією.