У Запорізькій міськраді проведуть чергове службове розслідування

Тимчасовий мер Запоріжжя (водночас секретар міськради) Анатолій Куртєв підписав розпорядження про проведення службового розслідування щодо керівника Управління транспорту та зв’язку Олега Морголіна

Документ оприлюднили на сайті мерії. 

Розслідування проведуть, бо на Морголіна склали дві доповідних записки.

Зокрема – від самого Управління транспорту, а також від Департаменту правового забезпечення міськради. У них йшлося про використання транспортним керівником службової автівки в особистих цілях. 

Для проведення розслідування створять комісію з п’яти чоловік – з двох працівників Департаменту правового забезпечення, спеціаліста з питань запобігання корупції, директора комунальної установи “Автогоспцентр” та помічника т.в.о. міського голови Анатолія Куртєва. 

Комісія буде працювати до 12 березня, результатом її діяльності має стати акт, який подадуть на розгляд Куртєву. Самого Олега Марголіна на цей період відсторонять від посади. 

Варто додати, у грудні 2021 року Куртєв вже видавав розпорядження щодо транспортного управління. Тоді за документом створили комісію, яка мала провести вибіркову перевірку діяльності юридичної служби Управління транспорту та зв’язку. 

Вже після цієї перевірки почали службове розслідування конкретно щодо Марголіна. 

Нині також лишається відстороненою від посади керівниця Департаменту охорони здоров’я міськради Вікторія Ушакова. 

Перевірку діяльності цього департаменту почали за розпорядженням Куртєва ще у листопаді 2021 року. 

Через місяц після її початку т.в.о. міського голови видав нове розпорядження, яким призначив поглиблене службове розслідування щодо керівниці департаменту Вікторії Ушакової – через факти знищення документів посадовцями медичного департаменту. Тоді ж Ушакову та її заступниць відсторонили від посад. 

У січні цього року щодо медичної керівниці службове розслідування продовжили, хоча її заступниць допустили працювати на посадах. 

Ще раніше проведення перевірки призначали у Департаменті освіти та науки міськради. Після неї почали службове розслідування щодо директора департаменту Станіслава Романчука – “у зв’язку з виявленням фактів спричинення збитків територіальній громаді”.

Після цього Станіслав Романчук звільнився

Станіслав Романчук очолив Департамент освіти і науки міськради у лютому 2020 року. До цього також подавав декларацію кандидата на посаду помічника міського голови Запоріжжя Володимира Буряка