Запорізька влада спростувала чутки про закриття дитячої поліклініки на Бабурці

Тимчасовий виконувач обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв спростував чутки про закриття поліклінічного відділення 5 дитячої лікарні в Хортицькому районі.

Про це йдеться в телеграм-каналі Анатолія Куртєва.

Так, нещодавно голова міста зустрівся з директорами Міської дитячої лікарні №5 та Центру первинної медико-санітарної допомоги №5. Керівники підтвердили, що жодних заходів для закриття дитячої поліклініки на вул. Новгородській, 28а не здійснюється.

Анатолій Куртєв після цього доручив їм поінформувати трудові колективи, що причин для хвилювання немає і заклади працюватимуть у звичному режимі.

Діти Хортицького району і далі отримуватимуть допомогу у поліклініці на вул. Новгородській, 28а. Там працюватимуть як дитячі лікарі, так і вузькі спеціалісти.

Нагадаємо, раніше на сайті Запорізької міської ради з’явилася петиція №7650, в якій вказувалася про перенесення цієї дитячої поліклініки нібито за особистим рішенням Анатолія Куртєва.

Автор петиції просив залишити поліклініку за нинішньою адресою, бо мешканці району будуть вимушені возити своїх дітей на прийом до ортопеда, невролога, окуліста та інших спеціалістів по всьому місту. 

Вказана петиція назбирала 1486 голосів – з 750 необхідних.