У запорізькій спортшколі хочуть відкрити відділення з академічного веслування

На розгляд Запорізької міської ради хочуть винести питання щодо відкриття відділення з академічного веслування у дитячо-юнацькій спортивній школі “Локомотив”.

Відповідний проєкт рішення опублікували на офіційному сайті Запорізької міськради.

Відділення з академічного веслування у “Локомотиві” пропонують відкрити вже з 1 березня 2022 року. Школа знаходиться вул. Чубанова, 1-Г (Комунарський район, неподалік Гребного каналу).

У пояснювальній записці до цього рішення вказується, що Запорізька область має високий потенціал з підготовки спортсменів, проведення зборів і змагань. Однак за останні 30 років у Запоріжжі закрили 8 веслувальних баз. На сьогодні в місті працює лише одна дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування – «Україна» 

Водночас ДЮСШ “Локомотив” має власну водноспортивну базу на березі річки Дніпро, яка відповідає вимогам для організації та проведення повноцінного навчально-тренувального процесу з академічного веслування.

Для відкриття відділення академічного веслування в ДЮСШ «Локомотив» необхідно забезпечити роботу трьох тренерів. На оплату їхньої праці до кінця року треба фінансування у 669 тисяч гривень.