Запорізька область – четверта за кількістю працівників, які були на самоізоляції 

Найбільше працівників, які минулого року перебували на самоізоляції через коронавірус – у Києві. Запорізька область – четверта. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Так, минулого року у Києві перебувало на самоізоляції понад 10,6 тис. працівників, у Дніпропетровській області – 5,9 тис., Донецькій – 5,5 тис., у Запорізькій – 5 тис.

Відповідно до інформації Фонду соціального страхування України, загалом впродовж минулого року профінансували знаходження на самоізоляції 77,8 тисяч застрахованих осіб. На це виділили 83,5 мільйона гривень.

Такі працівники отримували 50% середнього доходу, а медичні працівники – 100%.

Зауважимо, Фонд проводить фінансування, починаючи з шостого дня самоізоляції. А перші п’ять днів оплачує роботодавець

Допомога щодо самоізоляції фінансується на підставі електронного лікарняного. У ньому має зазначатися така причина непрацездатності: «10 – Перебування на самоізоляції, обсервації під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2».

Для отримання виплати, роботодавець має оформити на підставі е-лікарняного заяву-розрахунок. Саме від дати її подання залежить дата фінансування допомоги.

Слідкувати за станом фінансування лікарняних, зокрема й стосовно самоізоляції, можна онлайн у телеграм-каналі за цим посиланням.

Крім того, уточнити інформацію можна також у Запорізькому відділенні Фонду за телефонами: (061) 233-21-72, (093) 475-30-06, (098) 161-71-71.

Читайте також: Для хворих на коронавірус зменшили період самоізоляції

Наші новини в Телеграм: https://t.me/zr_info