Щеплення і стерилізація безпритульних тварин у Запоріжжі здорожчала на третину

КП “Побутовик” Запорізької міськради має намір замовити ТОВ «Ветсвіт» ветеринарні послуги для безпритульних тварин. Очікувана вартість – 1,27 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Комунальник хочуть охопити ветеринарними послугами 574 безпритульні собаки та 478 кішок. Їх мають вакцинувати від сказу, біостерилізувати, кліпсувати (тільки для собак), чіпувати, здійснити післяопераційне перетримання (до 24 годин). Також їх мать зареєструвати в електронній системі на сайті htttps://animal.id.info – із зазначенням номеру встановленого мікрочіпа.

Під послуги підпадають тварини жіночої статі (самиці). Тварин до ветеринарних пунктів мають доставляти працівники КП «Побутовик» власними силами або з залученням громадських організацій чи волонтерів.

Фірма може відмовитися від надання послуг тварині у разі наявності травм несумісних з життям, четвертої стадії онкологічного захворювання та декомпенсації хронічних захворювань.

Відповідний комплекс заходів планують провести впродовж цього року.

Нині закупівля знаходиться на етапі “наміру укласти договір” з ТОВ “Ветсвіт”. Фірма отримує цей договір без конкурсу, бо комунальники вже двічі проводили тендер, і кожного разу на нього подавалося лише ТОВ “Ветсвіт”. 

Аналогічна ситуація склалася й минулого року. Тоді “Ветсвіт” зрештою без конкурсу отримало на ветеринарні послуги 850 тисяч гривень. Минулого року фірма мала надати послуги 1035 тваринам, цього року їх кількість трохи збільшилася – 1052. 

Власником та директором запорізького ТОВ “Ветсвіт” є Дмитро Мисак.

Варто додати, раніше повідомлялося, що заявки за міською програмою безкоштовної стерилізації КП «Побутовик» приймає за мобільним номером: 067-807-03-73, стаціонарним номером: (061) 222-77-13 або на сторінці «Побутовика» у Фейсбуці. Детальніше про процес подачі заявки можна прочитати за цим посиланням.

Читайте також: Запорізька мерія закупила щеплення від сказу і стерилізацію безпритульних тварин за 800 тисяч 

Наші новини в Телеграм: https://t.me/zr_info