НАЗК перевірить декларацію генерала-прикордонника

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить декларацію начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби Сергія Мула. До відання цього управління входить зокрема і Запорізька область.

Інформацію щодо перевірки декларації прикордонника опублікували на сайті НАЗК.

Декларацію Сергія Мула перевірятимуть на підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців. Деталей у новині НАЗК не розкривалося.

Сергій Мул працює на посаді начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби (має звання генерал-майора). Це управління відповідає за кордон у Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій області.

У Запорізькій області знаходиться 8-ий прикордонний загін (Бердянськ).

Згідно з декларацією Сергія Мула, впродовж 2020 року в прикордонній службі він заробив пів мільйона гривень. Його дружина отримала майже 50 тисяч гривень за продаж рухомого майна. 

Станом на кінець 2020 року Сергій Мул мав 120 тисяч гривень на банківському рахунку.

Його дружина володіє автівкою Фольксваген B8 (2016 року випуску) за майже 250 тисяч гривень. В інтернеті автомобілі схожої моделі та такого ж року випуску наразі продають від 380 тисяч гривень.

Також сімейство Мулів має 6 земельних ділянок загальною площею майже 3 га, гараж, квартиру у Борисполі (57 кв.м.).