У керівництві окружної Держекоінспекції змінили заступника 

На посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області) призначили Олега Бігдана. 

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції. 

Декларацію кандидата на посаду Олег Бігдан подавав наприкінці січня цього року. Нещодавно ж відбулося офіційне призначення. 

У біографічній довідці Бігдана вказується, що до цього він працював у низці сільськогосподарських державних підприємств та у ДП «Управління житловими будинками» Управління справами апарату Верховної Ради України.

Загалом минулого року Олег Бігдан отримав 834 тисячі гривень зарплати, також декларував 400 тисяч гривень грошових заощаджень.

Членів родини не вказував. Власної нерухомості чи транспорту посадовець не мав. Вказав лише користування кімнатою у гуртожитку в Києві та володіння антикварними виробами – двома іконами.

У деклараціях за попередні роки (з 2016 по 2020 рр.) серед майна зазначав тільки володіння двома іконами. 

Нагадаємо, Державну екологічну інспекцію Південного округу (Запорізька та Херсонська області) створили під час реформування наприкінці 2020 року.  Її утворили на базі двох екоінспекцій – Державної екологічної інспекції у Запорізькій та Херсонській областях, які ліквідували

Тоді зазначалося, що скорочення кількості територіальних інспекцій призведе до зменшення бюрократичного апарату та оптимізації витрат.