У Запоріжжі посилили охорону критичних об’єктів та готують сховища

У Запоріжжі посилили охорону об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема аеропорту, вокзалів, мостів, греблі ДніпроГЕС.

Про це йдеться на сайті Запорізької міської ради.

Представники Національної поліції доповіли, що охороняють 13 найважливіших об’єктів. До охорони залучено патрульну поліцію та інші підрозділи. 

У випадку загострення ситуації, кількість охоронюваних об’єктів збільшать. Міська влада вже підготувала перелік об’єктів критичної інфраструктури, які потребують такої охорони.

Також Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради отримав завдання уточнити перелік найпростіших укриттів, які перебувають на балансі ОСББ, ЖБК (житлово-будівельних кооперативів) та керівних компаній. 

Посадовці Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту мають підготувати інформацію про захисні споруди, найпростіші укриття для оновлення даних на сайті міської ради. 

Балансоутримувачі захисних споруд та найпростіших укриттів також мають підготувати їх до використання. 

Окрему увагу влада хоче приділити розміщенню табличок, написів з позначеннями найпростіших укриттів та маршрутів до них. Також оприлюднити інформацію з визначенням адрес укриттів, у яких можуть розміщуватись мешканці конкретних будинків.

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення має сформувати додатковий резерв приміщень для розміщення евакуйованого населення, а також уточнити розрахунки транспортного забезпечення евакуації населення.