Запоріжцям пояснили як можна записатися до тероборони

Цього року набули чинності декілька законів, за якими українці відтепер можуть записатися до територіальної оборони.

Про це йдеться на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Учасник Територіальної оборони – це мешканець області, який підписав контракт з Силами територіальної оборони ЗСУ, але далі працює на своїй звичній роботі.

Він може добровільно залучатися до заходів підготовки хоч щотижнево. Проте раз на рік (або й на кілька років) він має брати участь в навчальних зборах.

У разі надзвичайної військової ситуації, учасник тероборони прибуває до штабу свого підрозділу, бере зброю та обороняє своє місто чи село. Його задача – оборона об’єктів критичної інфраструктури до підходу регулярної армії.

Варто зауважити, до Територіальної оборони можна вступити як резервіст або ж долучитися до проходження дійсної служби, тобто мати повну зайнятість у військовій частині, підписавши відповідний контракт.

Відповідно до інформації Запорізької ОДА, кожна громада долучилася до підтримки територіальної оборони. Водночас найбільший внесок зробили Запорізька (3 млн грн), Мелітопольська (2 млн грн) та Енергодарська (1,1 млн грн) міські ради.

Всю інформацію про те, як приєднатися до лав Територіальної оборони, можна знайти на сайті. Крім того, працює гаряча лінія 0 800 507 028.

Читайте також: Обласні депутати виділили 30,5 млн грн на територіальну оборону області

Наші новини в Телеграм: https://t.me/zr_info