Міський голова Запоріжжя звернувся до містян – працюємо у посиленому режимі

Т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв звернувся до запоріжців. Органи місцевої влади працюють у посиленому режимі. З перших хвилин нападу посадовці на своїх робочих місцях.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Далі пряма мова Анатолія Куртєва:

Шановні запоріжці!

В Україні оголошено військовий стан. Сьогодні вранці російські війська атакували кордони нашої держави.

Це віроломна агресія по відношенню до нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський вже провів переговори з лідерами світової спільноти і закликав їх задіяти усі можливі санкції проти Президента Росії Путіна та розпочати масштабну оборонну підтримку і закрити повітряний простір над Україною.

Путін, який зухвало напав на нашу суверенну державу, у своїх відеозверненнях каже, що у нас панує хунта та нацизм. Що нас потрібно рятувати.

Закликаю: не вірте цьому божевільному! Не дивіться! Не слухайте! Не реагуйте! В його словах немає ні правди, ні здорового глузуду.

Вірте у нашого Президента, в наші Збройні Сили та в нашу Україну!

У ці непрості для нашої країни часи хочу звернутися до кожного запоріжця!

По-перше.

Органи місцевої влади працюють у посиленому режимі. З перших хвилин нападу ми на своїх робочих місцях. Вулиці міста та об’єкти критичної інфраструктури перебувають під посиленою охороною. На сайті міської ради вже опубліковано списки усіх бомбосховищ міста. Від сьогодні вони всі у вільному доступі.

По-друге.

Прошу вас зберігати спокій, холодну голову та не піддаватися паніці. Хаос – це те, що грає на руку ворогу.

Зараз наші з вами кроки, як ніколи, повинні бути послідовними та чіткими. Я прошу вас: не біжіть до банкоматів, на заправки чи у аптеки. Бензин та ліки є у достатній кількості.

По-третє.

Усі ми працюємо в штатному режимі. Працюють комунальні підприємства, лікарні, транспорт. Якщо ви не задіяні на цих об’єктах, та якщо маєте таку можливість, то залишайтеся вдома та обов’язково залишайте вдома своїх дітей. І тримайте при собі документи та речі першочергової необхідності.

Ми з вами на постійному зв’язку та обов’язково будемо інформувати про ті кроки, які вам необхідно здійснювати.

І вкотре прошу вас перевіряти усю інформацію, користуватися лише офіційними джерелами та не вірити фейкам.

Ми цілодобово на зв’язку. Ми з вами. Ми разом. Слава запоріжцям! Слава Україні!