Запорізьку поліцію підняли по бойовій тривозі

Близько 5-ї ранку органи і підрозділи ГУНП в Запорізькій області підняті по бойовій тривозі. Наряди поліції, екіпіровані належним чином,  перебувають на вулицях населених пунктів регіону для забезпечення безпеки громадян.

Про це повідомляється на сайті Головного управління поліції у Запорізькій області.

У Запорізькій області поліцейськими здійснюються посилені комплексні заходи по охороні публічної безпеки та забезпеченню правопорядку, виявленню правопорушень в громадських місцях, а також контролю за безпекою дорожнього руху.

Поліція просить громадян зберігати спокій, громадський порядок та не вдаватися до правопорушень.

Не піддавайтеся паніці та провокаціям, отримуйте повідомлення щодо поточних подій виключно з офіційних джерел. Співробітники поліції готові до надання громадянам необхідної допомоги та інформації.

Поліцейські вживають активні заходи, спрямовані на виявлення підозрілих осіб та вилучення зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв і речовин.

Запорізька поліція звертається до жителів міста з проханням із розумінням ставитися до превентивних заходів, мати з собою документи, що засвідчують особу та належним чином реагувати на законні вимоги  працівників правоохоронних органів.

У разі якщо ви помітили небезпечні предмети або підозрілих осіб, одразу повідомляйте на спецлінію «102».