Голова Запорізької області – заяви про танкові колони до Запоріжжя – фейк

“Хтось поширює фейкові інформації про танкові колони. Якісь заяви офіційної влади. Не вірте, будь ласка, цим джерелам. Довіряйте інформації від офіційних осіб”, – зазначив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Олександра Старуха.

Стосовно ситуації у Мелітополі, Енергодарі та Бердянську. Я розмовляв з керівниками усіх трьох територій.

Мелітополь знаходиться в оточені. Спочатку у нього зайшли російські війська. Потім вони були відбиті українськими частинами. На цей момент напівоточення російських військ відбувається. Поруч з містом йдуть бої. Безпосередньо в місті зайшли невеличкі групи російських агресорів, які намагаються пооб’єктно захоплювати критичну інфраструктуру міста.

Стосовно основної колони російських окупантів, то вона обійшла Мелітополь з півдня і напівдорозі до Бердяньску зупинилася і стоїть в полі.

Бердянська та Приморська окупаційні війська – ще не досягли. Там українська влада.

Стосовно Енергодара, то там оголошено сирени. Там була загроза удару по місту. Це дивна історія, тому що в Енергодарі атомна електростанція. Але ми вже не дивуємося будь-яким діям з боку російської хунти.

Стосовно загальної активності окупантів в області.

Поки найбільше піддається агресії південь нашої території.

Була інформація, що літаки атакували наші об’єкти. На більшості області ситуація контрольована. Знаходяться наші війська, сформовані батальйони територіальної оборони, які виконують завдання за призначенням.

Стосовно атак з повітря.

Як дізнатися про загрозу, якщо не чутно сирену? Друзі, утворюйте спільноти з друзів, знайомих, людей, які працюють разом, і цю інформацію доносьте між собою.

Ситуація з інформаційним забезпеченням трохи покращилася. Я бачив вже і мапи укриттів, укриття поприбирали. Хоча ще є над чим працювати, щоб людям було зручно розташовуватися.

Треба вступати до Територіальної оборони. У нас є загальна мобілізація, тому просив би приходити і мобілізовуватися.

Також треба дотримуватися комендантського часу.

Запоріжжя і область забезпечують потреби з розміщення евакуйованих. Кожен день – це сотні людей. Усі вони розміщуються і забезпечуються всім необхідним.