Мер Мелітополя – на ранок ситуація у місті спокійна

На ранок ситуація у місті спокійна. Жертв серед цивільного населення немає. Немає постраждалих. Усі комунальні служби працюють у штатному режимі. Міський голова Мелітополя Іван Федоров зазначив, що над виконкомом український прапор. Ніякого іншого прапору бути не може.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського голови Мелітоля Івана Федорова. Відповідне відео мер опублікував годину тому.

Після ситуації, яка вчора трапилася на нашому аеродромі (вчора там були обстріли), виникла проблема з постачанням тепла на територію авіамістечка. Була пошкоджена котельна, яка знаходилася на території військової частини. Щойно виникне можливість, комунальні служби почнуть її відновлення.

Іван Федоров знаходиться у своєму кабінеті. Він підтвердив інформацію ЗМІ – дійсно раніше незрозумілі люди заходили на територію виконкому. Були присутні 5 хвилин. Пройшлися по коридорах, спустилися та пішли.

Водночас зазначив, що декілька годин тому на території Мелітополя приступила до охорони міста Нацгвардія України. Тому місто знаходиться у безпечному режимі.

Міський голова закликав містян залишатися вдома. Без потреби не виходити з дому.

Усю ніч міська влада знаходиться на зв’язку зі штабом оборони області.

Лікарні працюють у штатному режимі. Над виконком Мелітополя український прапор. Ніякого іншого прапору бути не може.