Мер Запоріжжя – сьогоднішня тривога була не навчальна

Сьогоднішня тривога була не навчальною. Ми живемо в умовах реальної війни. Реагуйте на сповіщення та терміново йдіть до укриттів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Якщо не встигаєте до укриття, то найкраще сховатися в захищеному приміщення, наприклад, у ванній кімнаті або у самій ванні.

Вкотре наполегливо звертаюся до голів ОСББ та керівних компаній – надавайте людям доступ до укриттів. Не трясіться над своїми підвалами – безпека та життя людей – це єдине, що має зараз значення.

Сьогоднішня ситуація продемонструвала, що і нам, міській владі, ще є над чим працювати. У значній частині укриттів немає належних умов для перебування. Ми терміново усуваємо ці недоліки.

Хочеться звернутися до запоріжців: будь ласка, беріть участь у облаштуванні укриттів. Вони розміщенні у ваших будинках.

Просто зараз ми удосконалюємо різні варіанти системи оповіщення. Ви можете дізнатися про сигнал тривоги через радіостанцію на хвилі 103.7 ФМ. Також через офіційний телеграм-канал Анатолія Куртєва. Через місцеві телеканали та відеоборди.

Закликаю вас, щойно отримуєте інформацію про тривогу, негайно йдіть до найближчого укриття. Залишайте свої робочі місця, усі справи. Зараз найголовніше – це ваше життя.

Перелік сховищ у Запоріжжі можна знайти за цим посиланням.