У Запоріжжі ситуація стабільна, влада розглядає безкоштовний проїзд у електротранспорті

Ситуація у Запоріжжі контрольована, паніки немає. Усі комунальні підприємства працюють у стабільному режимі. Інформація про відключення світла та води – фейк.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Усі ми знаходимося під надійним захистом наших військових. Віримо у Збройні Сили України, зараз наша підтримка та наш спокій для них дуже важливі.

В умовах воєнної агресії міська влада продовжує працювати на своїх місцях для забезпечення безперебійної життєдіяльності міста.

Указом Президента створено Запорізьку обласну військову адміністрацію. Голова Запорізької ОДА Олександр Старух набуває статусу начальника Запорізької обласної військової адміністрації.

Усі комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Немає ніяких аварій чи інших форс-мажорних ситуацій. Теж саме стосується і лікарень.

Містом ширяться чутки, що на 2 дні відключать воду та світло. Це фейкова інформація, створена, щоб підвищити градус паніки серед населення. І обленерго і водоканал працюють стабільно. Очільник міста попрохав користуватися офіційною інформацією.

Наразі міська влада розглядається можливість зробити проїзд у комунальному електротранспорті безкоштовним. Водночас рух комунальних автобусів буже обмежений. Таким чином міська влада хоче зберегти пальне та направити його на забезпечення інших потреб міста.

Анатолій Куртєв закликав не користуватися громадським транспортом без нагальної потреби.

Для безпеки міська влада запровадила комендантську годину: з 22:00 до 6:00. У цей час треба залишатися вдома, не відвідувати громадські місця.

Разом з вами ми з гордістю пройдемо через ці нелегкі часи та випробування.

Слава Запоріжцю! Слава Запоріжжю! Слава Україні!