Укрпошта частково відновлює роботу у Запорізькі області

Укрпошта відновлює роботу. У Запорізькій області – частково.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці голови Укрпошти Ігоря Смілянського.

Попри складну безпекову ситуацію, пов’язану з нападом російських загарбників на нашу країну, Укрпошта ухвалила рішення відновити роботу частини відділень 25 лютого там, де можна це зробити безпечно і для клієнтів і для працівників.

Перш за все робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш вразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання, а також можна буде отримати свої посилки.

За звичним графіком працюють переважна більшість відділень у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-франківській, Львівській, Тернопільській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.

Частково працюють відділення у Запорізькій, Донецькій, Житомирській, Полтавській, та Харківській областях.
Не працюватимуть до стабілізації ситуації відділення в Київській, Луганській, Сумській, Херсонській, та Чернігівській областях.

Тим часом небо над Україною залишається закритим для авіаперевезень, але ми домовились з європейськими партнерами про відновлення відправлень як тільки це буде можливо.

Також повідомляємо, що Укрпошта припинила поштове співробітництво з Поштою Росії та Білорусі. Посилки та перекази в ці країни не приймаються. Ті посилки, які були прийняті до 24 лютого, будуть повернуті власникам з оплатою, як тільки безпекова ситуація дозволить це зробити.

Стежимо за ситуацією, повідомлятимемо про подальший розвиток подій. Дякуємо Вам за розуміння і бажаємо нам перемоги!

Дякуємо Вам за розуміння, дякуємо ЗСУ за захист нашій країни, дякуємо нашим працівникам за самовідданість та бажаємо миру та перемоги Україні!