Мер Бердянська – у місті тиша

“Пасажирський міський транспорт вийшов на роботу за графіком. Фактів серйозних правопорушень чи мародерства за ніч не зафіксовано. Місто досі не отримало скасування повітряної тривоги, але вона знімається зі світанком, якщо не буде нових ввідних. Поки тиша. Ви вже знаєте, що ранній ранок в останні дні, дуже непередбачуваний час”, – повідоми т.в.о. міського голови Бердянська Олександр Свідло.

Про це повідомляється на його сторінці у Фейсбук.

Інформації, що колона пройшла Приморськ досі немає.

Зранку починаємо працювати з власниками вивісок фасадів магазинів, офісі та інших об’єктів, які світяться. Будемо змушувати вимикати їх сьогодні до закінчення воєнного стану.

Продовжуємо облаштовувати наші сховища. Шукаємо як збільшити їх кількість і облаштувати ті, що є. Я розумію, що всі втомилися і це незручно, але іншого виходу на сьогодні немає.

Якщо у вашому районі не чутно сирен, а стару система оповіщення чутно не всюди, слідкуйте за всіма сповіщеннями щодо ситуації у місті. Ми одразу розміщуємо усю інформцію у всіх соціальних мережах, на сайті Бердянської міської ради, на двох місцевих телеканалах, на радіостанціях, у місцевих телеграм-каналах. Сьогодні створимо окремий телеграм-канал для оперативного інформування мешканців міста.

Як і раніше, цілодобово на всі питання ви можете отримати відповідь за телефонами:
093 481 6827
050 439 7529
06153 46701

Телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”: https://t.me/zr_info