Мер Мелітополя – адмінбудівлі контролюють невідомі особи

“Впродовж останнього дня ситуація у Мелітополі погіршилася. Вчора були обстріляні житлові квартали. Сьогодні також один житловий будинок на вул. Чкалова був обстріляний. Зараз у лікарні знаходиться 6 поранених”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Усі адміністративні будівлі знаходяться під контролем осіб, які з нами на зв’язок не виходили. Вони не пояснювали причин.

Cтосовно електрики. Сьогодні на 330 підстанції під’єднали усіх споживачів. Залишилося тільки владнати з військовим будинком на вул. Белякова. Зараз комунальники намагаються її під’єднати.

На базі комунальних підприємств розташовані штаби щодо забезпечення життєдіяльності.

Усі комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Є проблеми з деякими провайдерами інтернету. Це пов’язано з тим, що під час обстрілів була пошкоджена серверна.

З сьогоднішнього ранку обстріли проходять за межами Мелітополя. Більше у його північній частині. Тобто у центрі міста на сьогодні доволі спокійно.

Звертаюся до мешканців міста – без необхідності містом не пересуватися. Особливо у темну пору дня.

Вдень їздити містом безпечно, вночі – абсолютно небезпечно.

Хочу звернутися до всіх зівак, які спостерігають за військовою технікою, – прошу вас також на це звернути увагу.

Також у нашому місті з’являється проблема з продуктами харчування, медикаментами. Ми намагаємося контактувати зі всіма постачальниками.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info