Як зараз працює запорізький військовий госпіталь

Начальник Запорізького військового госпіталю Віктор Писанко на брифінгу для журналістів, який відбувся сьогодні прямо у шпиталі, розповів, як організовано надання медичної допомоги пораненим.

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Госпіталю зараз допомагають усі лікарні міста. Тут оперують, стабілізують стан тяжких пацієнтів. Постійно надається психологічна підтримка населенню. Всі куратори на місцях та допомагають людям. Небайдужі громадяни можуть приїхати в госпіталь, щоб навчитися надавати першу медичну допомогу. Також на фейсбук-сторінці Віктора Писанка є корисні поради щодо надання допомоги постраждалим.

– Госпіталь стоїть на нашій землі. Він тут був, зараз є, і буде стояти тут після нашої перемоги. Медична допомога надається усім пораненим з будь-якого роду військ, – зазначив Віктор Писанко.

– Хочу сказати про головне. Це наша земля! Нам звідси йти нікуди. Тому хлопці, встаємо захищати нашу Батьківщину! Коктейль Молотова – гугл у допомогу, кожен записує, як його робити, – також порадив він.

Окремо військовий лікар звернувся до російської армії:

– Тут вам не раді, це не ваша земля, тож ідіть додому. Бо кожен окупант буде спалений. І на Росію підуть гроби.

Наостанок Віктор Писанко закликав всіх українців мобілізуватися та надавати відсіч російським загарбникам. І головне – не панікувати.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info