Мер Запоріжжя – продовжуємо формувати оборону міста

“Залишаюся з вами на зв’язку та продовжую повідомляти важливу інформацію. Усі запорізькі лікарні продовжують працювати у штатному режимі. Також без перебоїв працюють усі комунальні підприємства. В запорізьких оселях тепло, є світло та вода. Інтернет-зв’язок наявний. Ми продовжуємо дуже активно формувати оборону міста”, – зазначає т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Я вдячний усім запоріжцям, які вже вступили або планують вступии до лав тероборони. Сьогодні ваша участь у захисті Запоріжжя вкрай необхідна. Разом ми повинні вистояти! Адже перемога неможлива без боротьби. Чекаємо усіх, хто вірить в Україну і любить Запоріжжя усім серцем. Хлопці і дівчата, ви нам потрібні!

Також ви можете допомогти нам дезорієнтувати ворога. Рашисти не знають нашої місцевості. Вони – на чужій землі. У них поганий зв’язок. Знімайте з домів таблички з назвами вулиць та номерами домів. Демонтуйте дорожні знаки. Агресор не буде розуміти, куди йому рухатися. Зараз це дуже важливо!

Нагадую, що одразу після заходу сонця ми вимикаємо зовнішнє освітлення. Це – заплановане світломаскування, спрямоване на збереження вашої безпеки. Прошу усіх містян долучатися. Зашторюйте вікна, вимикайте світло в будинках та навколо них. У місті має бути темно! Давайте разом зробимо наші вулиці непомітними для ворога.

Окремо звертаюся до підприємців. Вимикайте на ніч ваші вітрини та вивіски! Їхнє світло створює величезну небезпеку для усього міста.

Знову закликаю вас знищувати підозрілі мітки. Якщо ви бачите їх на дорогах, будинках, деревах, стовпах чи будь-де, то обов’язково ліквідуйте їх! Це маяки для висадки десанту. Засипайте їх землею або заліплюйте брудом. І пам’ятайте, що звичайне зафарбування скоріше за все не допоможе! Якщо ви побачите світлові чи радіомаяки, то вимикайте або руйнуйте їх! Але не чіпайте їх руками, а розбивайте камінням або цеглою!

І не забувайте про те, що нашим військовим та переселенцям потрібна гуманітарна допомога. Небайдужі запоріжці можуть залишити необхідні речі у Туристичному інформаційному центрі за адресою проспект Соборний, 151, та в управлінні соціального захисту населення Хортицького району по вулиці Лахтинській 4 Б.

Разом ми все подолаємо! Разом ми – сила!

“Запорізький проєкт розслідувань” також хоче нагадати про можливість здати кров для потерпілих у війні за такими адресами:

– Запорізький обласний центр служби крові: вул. Леоніда Жаботинського, 32

– Відділення трансфузіології КП “Запорізька обласна клінічна лікарня”: вул. Оріхове шосе, 10.

– Відділення трансфузіології Міська лікарня №9: вул. Щаслива, 1

– Відділення трансфузіології заготівлі крові Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги: вул. Перемоги, 80.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info