Ситуація у Запоріжжі на ранок

“Вчора об одинадцятій годині ночі сталася пожежа на одному із об‘єктів, розташованому у Комунарському району міста. На місце прибуло 9 одиниць техніки та 50 чоловік особового складу, які її ліквідували.”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Містом ширяться чутки про те, що постраждало тролейбусне депо. Ця інформація не відповідає дійсності.

Тепер щодо організації навчання у школах та садочках міста. Ми врахували рекомендацію Міністерства освіти і науки України і рекомендуємо запорізьким закладам загальної середньої освіти з 28 лютого оголосити канікули на два тижні.

У закладах дошкільної освіти призупинено освітній процес з можливістю його швидкого відновлення. Але якщо хтось з батьків вирішить привести дітей до дитячих садків, то для їх зручності там за погодженням з органами управління освіти буде організовано роботу чергових груп.

У закладах позашкільної освіти також призупинено освітній процес з можливістю швидкого відновлення роботи. Зараз головне зберігати спокій та не полишати свої укриття! Бережіть себе! Тримаймося!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info