Запоріжжя: комендантська години з 19:00, рух громтранспорту через мости – призупиняється

“Від завтра у Запоріжжі комендантська година буде діяти з сьомої години вечора до шостої години ранку. Також ми призупиняємо рух муніципальних автобусів, які курсують з Хортицького та Дніпровського районів через мости та греблю ДніпроГЕСу”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Останні кілька днів ми разом з вами дуже активно працюємо над тим, щоб зробити наше місто справжньою фортецею. Ми робимо це гуртом. Зараз немає ніяких «Я», а є тільки «Ми». Зараз нікого не хвилюють чиїсь політичні уподобання. Зараз важливо тільки одне – безпека Запоріжжя.

Саме через укріплення міста ми призупиняємо рух муніципальних автобусів, які курсують з Хортицького та Дніпровського районів через мости та греблю Дніпрогесу.

Поставтесь до цього з розумінням! Угруповуйтеся! Допомагайте друзям, родичам та сусідам дістатися центру міста приватним автотранспортом. Але робіть це лише за дуже нагальної потреби.

Підкреслюю, що в інших районах Запоріжжя рух муніципального транспорту не змінюється. З графіком його роботи можна ознайомитися на сайті міської ради https://zp.gov.ua/uk/articles/item/11498/pro-robotu-elektrotransportu-u-zaporizhzhi-.

Звертаю вашу увагу на те, що від завтра комендантська година буде діяти з сьомої години вечора до шостої години ранку! Сьогодні, як і у попередні дні, вона діє з десятої години ночі. Не виходьте на вулицю у цей час. Це дуже небезпечно! Залишайтесь вдома та збережіть собі життя!

Завжди тримайте при собі документи! У будь-який час доби! Якщо представники силових структур прохатимуть їх перевірити, обов’язково це робіть! Це вимушені заходи, необхідні для виявлення диверсантів. Не сперечайтесь, не сваріться та не робіть різких рухів! Нам потрібне ваше розуміння та співпраця.

Також хочу зазначити, що ми розширили перелік каналів сповіщення про повітряну тривогу.

Відтепер цю інформацію можна отримати через Телеканал Зет, Перший канал, телеканали ТВ-5, Алекс, Суспільне Запоріжжя, Українське радіо Запоріжжя 103.7, Запоріжжя Максимум ФМ 101.8 та Люкс ФМ Запоріжжя 102.2.

Ще хочу сказати, що ми беремо приклад з інших відважних міст України. Запоріжжя пишається тим, як наші захисники відстояли Ірпінь та Харків. Ми стоячи аплодуємо міському голові Дніпрорудного Євгену Матвєєву, який сам зустрів ворожі танки та показав їм дорогу додому.

Запоріжжя тримає кулаки за Бердянськ. Там складна ситуація. Але поки у нас є такі козаки, які голими руками виносять міни з дороги – нас не зламати.

Ми сильні і круті.

Ми прорвемося!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info