Голова Запорізької області – Бердянськ окуповано

“Оперативна інформація по Бердянському району станом на 7:00 від Бердянської районної державної адміністрації. Район окуповано”, – зазначили у Запорізькій обласній державні адміністрації.

Про це повідомляється у телеграм-каналі установи.

Ворожа техніка спостерігається в різних громадах. З вечора місцеві мешканці Осипенківської громади повідомляли про “рейди” окупантів по будинках в пошуках телефонів.

В Бердянську під час операції з захоплення міста постраждало двоє осіб: одного вбито іншого поранено. За наявною інформацією постраждалі – охоронці підприємства “Бердянські жниварки”.

Бердянський відділ поліції розформовано. Міська влада відмовилась від співробітництва з окупантами. Частина комунальних служб працює. Міський транспорт зупинився.

Впродовж ночі місцеві фіксували переміщення техніки містом. Зранку в Осипенківській громаді також почався рух.

В громадах періодичні проблеми зі зв’язком.

Інформація щодо потрапляння в полон співробітників поліції в Токмаку та Мелітополі не відповідає дійсності.

Також є інформація від мера Бердянська Олександра Свидло: Нічних обстрілів у місті було небагато. Міський транспорт сьогодні працювати не буде. Місто забезпечене водою і каналізацією. Машини з вивозу сміття – працюють. Поліція – розформована.

Працівники дитячої та дорослої поліклінік – відмовилися виходити на роботу. Міська лікарня працює у повноцінному режимі. Кол-центр працює цілодобово відповідає на ваші дзвінки. Телефони кол-центру:

06153 46701
050 4397529

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info