Російські спецслужби надсилають українським посадовцям смс-ки з погрозами

Окупанти намагаються примусити посадових осіб України діяти на користь РФ, погрожуючи розправою з членами сім’ї та близькими родичами.

Про це йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

У переддень початку війни українські бійці в зоні ООС отримували смс про те, що офіцери нібито покинули підрозділи та чинити опір не має сенсу. Російські спецслужби змінили тактику деморалізації та перейшли на новий рівень інформаційно-психологічних операцій після того, як російський бліцкриг в Україні не вдався.

Дзвінки та смс-повідомлення з погрозами та пропозиціями до співпраці почали отримувати народні депутати, чиновники вищого рівня, а також керівники правоохоронних органів.

Подібні акції залякування не дають окупантам жодного позитивного результату. Це можна помітити із результатів бойових дій.

Зауважимо, впродовж 24.02-28.02 захисники України знищили понад 5300 окупантів, 816 одиниць броньованих машин, 191 танк, 58 одиниць авіації та інше військове майно Росії.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info