Голова Запорізькій області – українські війська продовжують відбивати наступ

На запорізькому напрямку українські підрозділи, підпорядковані Командуванню угруповання військ “Південь”, продовжують відбивати наступ російсько-окупаційних військ.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької облдержадміністрації.

Війська окупанта продовжують нарощування зусиль, здійснюють перегрупування та готуються до продовження наступу в напрямку міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ та Маріуполь.

Протягом понеділка для ведення повітряної розвідки противник застосовував БПЛА типу “Кажан” та БПЛА типу “Орлан”.

Варто зазначити, що такі “безпілотники” використовуються з метою ведення повітряної розвідки, коригування вогню артилерії, нанесення та уточнення результатів вогневого ураження, а також оцінки ступеня обладнання і маскування позицій військ Збройних Сил України.

Командування угруповання військ “Південь” продовжує здійснювати безперервне управління військовими частинами та підрозділами. Ситуація на Запоріжжі оцінюється як напружена, противник несе втрати.

Також військові Російської Федерації продовжують здійснювати злочини проти людяності. Так, протягом двох діб: неділі та понеділка, громадяни міста Запоріжжя чують низьку потужних вибухів. Саме у ввечері у місті оголошується повітряна тривога, бо російські військові льотчики застосовують штурмову авіацію наносячи ракетні удари по місцевому аеропорту Запоріжжя.

Окрім того, такі ж самі удари були застосовані 28 лютого 2022 року, при обстрілі “Бердянського морського торговельного порту”, та окраїнам міста Василівка.

Українські захисники героїчно та мужньо стримують навалу агресора, а на деяких напрямках ефективно контратакують.

Вірте в Збройні Сили України!
Разом до перемоги!
Зло має бути покарано!
Слава Україні!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info