Мер Мелітополя – місто окуповане, але не здалося

“Я вдячний усім мелітопольцям, які вийшли сьогодні на патрулювання для організації громадської безпеки та збереження наших об’єктів від мародерів”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Сьогодні у ЗМІ ми починаємо викладати фото мародерів. Тих, хто хотів збагатитися тим, що йому насправді було непотрібно.

Сьогодні так само збір буде о 15:00. Так само буде налагоджена робота з патрулювання. На сьогодні наша задача організувати безпеку у кожному дворі і на кожній вулиці.

Я звертаюся до старших по домівках. На вас будуть виходити наші координатори. У кожному будинку має бути сформована група людей, яка буде відповідати за громадську безпеку. Для того, щоб і домівки і квартири залишалися цілими. На той час поки це не можуть забезпечити правоохоронці.

Ще одне питання. У молодих мам з’явилися проблеми з постачанням молока. На сьогодні ми організували цю роботу, на території мелітопольського молокозаводу на Новому Мелітополі організований продаж молока, яке буде в необмежених кількостях роздаватися нашим мешканцям, за наявності відповідних документів.

Зараз ми ведемо ефір на фоні нашого центру з надання соціальної допомоги, який організовано нашими соцслужбами. І, як бачите, велика кількість людей звертається за допомогою.

Але радує те, що ще більша кількість людей приходять з бажанням допомогти або чимось поділитися.

Сьогодні так само гостро стоїть питання стосовно видачі готівки. Зараз ми займаємося вирішенням цього питання. І тут я хотів би донести головний посил до банків та фінустанов. Мелітополь – не здався. Мелітополь тимчасово окупований. Але тут живуть мешканці України. У яких є потреби в готівці, бо не завжди картки у нас працюють.

Ще одне питання – з пальним. Ми опублікуємо перелік заправок, які сьогодні працюють. Але, на жаль, на них є велика черга. Звертаюся до наших громадян: треба економно ставитися до витрат пального. Бо сьогодні не вирішене питання яким чином ми поновимо потреби пального, як й інших продуктів, так і медикаментів.

Ще одне завдання, як ми до кінця дня вирішимо і я про це розповім – це постачання на території міста рідкісних препаратів. У нас є екстрена необхідність у матеріалах для діалізу, інсуліну.

Це ті рідкісні препарати, які ми до кінця дня зможемо поставити на території Мелітополя і вирішити тим самим це питання.

Ввечері ми вийдемо в ефір і розповімо про всі комунальні та інші нагальні питання.

Сьогодні наша команда займається відновленням комунальних служб і життєдіяльності у всьому Мелітопольському районі. Сьогодні ще велика кількість сіл, ОТГ, мешканців нашого району – знаходяться без комунікацій, без світла, без води, тому найближчим часом нам вдасться відновити і це.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info