У Запорізькій області створюють штаб гуманітарної допомоги

У Запорізькій області створюють штаб гуманітарної допомоги. Нова структура повинна стати головним місцем допомоги для всіх нужденних.

Про це повідомляється у телеграм-каналі голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха.

Штаб гуманітарної допомоги має на меті консолідувати зусилля влади, громадськості та іноземних донорів щодо підтримки жителів Запорізької області під час військового стану.

До керівництва штаба буде залучено представників запорізької військової адміністрації, соціальні служби, департаменти цивільного захисту, управління ДСНС та організації Товариства Червоного Хреста.

Зокрема, штаб стане логістичним центром надання гуманітарної допомоги. Місце, де буде врегульовано збір запитів на допомогу, збір безпосередньо самої допомоги, ії зберігання та розподілення. Це будуть продуктові та гігієнічні набори, медикаменти, предмети першої необхідності.

Крім стаціонарних пунктів, у разі необхідності буде розглянута можливість розгортання наметів для надання допомоги в населених пунктах. Наразі вже триває уточнення переліку людей, що перебувають на обліку та потребують допомоги. Окремий напрямок – адресна підтримка людей з інвалідністю. Також будуть організовані відповідні гарячі телефонні лінії.