Василівка тримається, дає гідну відсіч – мер Запоріжжя

“У нас з вами є хороші новини. Василівка тримається, дає гідну відсіч та не пускає війська агресора далі”, – т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі (о 15.58).

“Ми, у свою чергу, кожну секунду мобілізовані. Ми готові зустріти ворога, розбити його і відправити додому.

Ми укріплюємо наше місто, ми постійно його об’їжджаємо та перевіряємо. Ми вживаємо усі необхідні заходи безпеки. Ми реагуємо на ваші повідомлення та весь час знаходимося на зв’язку з усіма головами районних адміністрацій.

Ще раз нагадую вам про важливість світломаскування. Вимикайте світло, зашторюйте вікна та заклеюйте їх темною плівкою.

Для того, щоб зробити наші вулиці темними для ворога, ми вимкнули не лише зовнішнє освітлення, а ще й світлофори, які горять вночі як вітальні маяки для окупантів. Тому дуже й дуже прошу і водіїв, і пішоходів: будьте обережними на дорогах! Як ніколи раніше!

Шановні власники магазинів! Я закликаю вас не продавати алкоголь. Я знаю, що багато хто з вас вже прибрав міцні напої з полиць. Але є й ті, хто продовжує ними торгувати. Будь ласка, зупиніться! Ви ще обов’язково заробите гроші у мирний час. А зараз запоріжцям потрібен ясний розум, мобільність та уміння приймати швидкі рішення. І це точно не про вживання алкоголю.

Наостанок хочу усім вам сказати, що життя триває. За шість днів війни у Запоріжжі народилося 62 дитини. І вони точно будуть жити у вільній та суверенній Україні.

Сил та міцних нервів нашим новоспеченим батькам!

Слава Запоріжжю!

Слава Україні!

У нас все буде добре!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info