Мер Енергодара – місто під прапором України

Біля Енергодара стоїть техніка російських окупантів. Далі пряма мова міського голови Енергодара Дмитра Орлова:  “Зараз відбулась зустріч, на якій ми довели позицію нашого міста. Що атомна станція знаходиться під надійною охороною. Що працівники та мешканці нашого міста знаходяться також під прапорами України і всі служби працюють без зауважень, у посиленому режимі”

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Місто ніхто здавати не збирається. Люди налаштовані досить рішуче.

Ми відчуваємо, що держава за нами. І такі об’єкти, як атомна станція – під контролем. Чужим силам вона не буде передана.

Напруга не спадає. Ми очікуємо, що на черговий заїзд вислухати вони приїдуть десь о 15:00. Тому просимо зробити декілька речей.

Пройтись зараз по домівках, попити чаю, відігрітись. Тому що коли вони нагрянуть ми не розуміємо. Треба набратися сил і бути готовим у будь-який час вийти на захист міста.

Треба максимально зосередитися на домашніх справах. Поставте ваші автомобілі по гаражах, якщо це можливо. Так чи інакше ми пальне швидше за все найближчим часом не отримаємо, поки місто буде в облозі.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info