Мер Мелітополя – патрулів від мародерів дають перші результати

“За результатами патрулювання цієї ночі ми можемо чітко сказати, що громадська безпека дає свої перші результати”, – міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його сторінці у Фейсбук.

Я вдячний тим небайдужим мелітопольцям, які вступили в ряди громадської безпеки. Які охороняють соціальні об’єкти, об’єкти критичної інфраструктури. Які ловлять мародерів, які публічно їх карають. Для того, щоб не псувалося міське майно.

Хочу подякувати охоронним агентствам, які приєдналися до цієї роботи: “Гладіатор”, “Вітязь”, “Сакура”, “Легіон”. Вони виконують цю роботу разом з громадськими організаціями.

Окрім охорони громадської безпеки, патрулі допомогають нашим громадянам. Так, цієї ночі доставили рідкісні продукти харчування для дітей. Також доставили дитину у лікарню, якому необхідна була термінова допомога хірурга.

Сьогодні продовжує роботу наш штаб з надання соціальної допомоги, який знаходиться в ДК ім. Шевченка. Цю роботу проводить усі наші служби. З однієї сторони збирають необхідні речі, з іншої – надають можливість нашим підприємцям допомагати великій кількості людей.

Я вдячний нашим підприємцям, які цілими складами, фурами постачають продукти для тих, хто їх потребує.

На сьогодні майже повністю закриті потреби наших медиків. Ми продовжуємо роботу з людьми, прикутими до ліжок. Наше Управління соціального захисту буде передавати продукти.

Так само продовжується роздача продуктів з наметів торгової марки “Мелітопольска черешня”. Сьогодні окрім яблук будуть роздавати воду.

Також на точках будуть роздаватися молочні продукти – дітям до 2-х років, які в цьому мають потребу.

Усю інформацію нададуть наші ЗМІ і офіційний сайт виконкому.

Також хочу звернутися за допомогою до мешканців Мелітополя. На сьогодні доволі ускладнене переміщення між Запоріжжям та Мелітополем. Але на цей момент, це переміщення є. Деякі волонтери, деякі люди переміщуються між містами.

Прошу, перед тим, як їхати з Запоріжжя до Мелітополя чи навпаки, – зверніться у наш центр допомоги до Катерини Кучиної чи до Тетяни Чорної і повідомте, що ви їдете. Бо у нас є необхідність у медикаментах для дітей з орфанними захворюваннями чи для інсулінозалежних людей. Щоб з території Запоріжжя забрати ці медикаменти і привезти до Мелітополя. Це невеликі коробки. Таким чином ми можемо врятувати життя.

Стосовно бойових дій, то ніч в нас пройшла спокійно. Не були обстріляні наші квартали, житлові будинки. Чого зараз не скажеш про Василівку. Усі ми тримаємо кулаки за Василівку – щоб не страждало місто. На жаль велика кількість соціальних закладів: шкіл, дитячих садків, лікарень – вже зруйновано.

Також я хочу звернутися до мелітопольців з приводу інформаційної війни. Я зараз кажу про інформацію у пабліках, чатах будинків, чатах комунальних підприємств: про те що комунальні підприємства не працюють, іншу недостовірну інформацію. Все це брехня і це війна проти мелітопольців.

На сьогодні усі комунальні підприємства працюють, усі директори КП знаходяться на своїх робочих місцях. Вони виконують свої службові обов’язки для того, щоб мелітопольці відчували себе у комфорті – настільки, наскільки це зараз можливо. Довіряйте тільки офіційним джерелам.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info