Оперативна інформація щодо вторгнення ворога у Запорізьку область

Інформація щодо російського вторгнення 2.03.2022 станом на 6:00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Так, протягом вечора та ночі противник здійснив наступ в напрямку міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ, Маріуполь.

Закріпившись на західній та південній околиці міста Василівка, окупант здійснив артилерійські обстріли позицій наших підрозділів, що обороняються. Зазнавши опору від українських підрозділів на напрямку населених пунктів Орлянське та Василівка, відійшов та відмовився від продовження наступу.

Не маючи успіху, агресор зосереджує свої зусилля на напрямках населених пунктів Токмак, Оріхів, Михайлівка, Василівка, накопичуючи військову техніку.

У районах населених пунктів Василівка, Червоне Поле, Новопетрівка противник діє силами до двох БТГр (російська батальйоно-тактична група).

В ході бойових дій ворогом було знищено залізничний міст стратегічного значення, якій сполучає міста Запоріжжя та Енергодар та нанесено значних ушкоджень інфраструктурі міста Василівка.

За повідомленням голови Приморського ОТГ, на блок-пості окупантів було розстріляно автівку, в якій знаходилося двоє цивільних чоловіків.

У Запорізькій обласній лікарні внаслідок попередньо отриманих поранень померла молода військовослужбовиця з міста Бердянськ. Дівчина служила у військовій частині Повітряних сил ЗС України.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info