Мер Токмака: ми переїхали працювати до будівлі комунального підприємства

“З сьогоднішнього дня я та мої колеги переїхали працювати до будівлі комунального підприємства «Контакт» на вул. К. Лібкнехта 166 біля швейної фабрики”, – міський голова Токмака Ігор Котелевський.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Наші комунальні служби, волонтери працюють у посиленому режимі у складних умовах для забезпечення всіх мешканців громади найнеобхіднішим для життя. Зараз непростий для всієї країни та нас період. Градус нервової напруги підвищений, але спробуємо залишити розбіжності, емоції та звинувачення та спробуємо консолідувати наші зусилля.

На даний момент частково відновлено електро- та водопостачання, інтернет «Укртелеком». Роботи продовжуються. Висловлюю величезну подяку нашим комунальним службам, а також бригаді, яка відновлювала частину високовольтної лінії. На жаль, поки не випускають бригаду ремонтників з Оріхова, але я сподіваюся що як тільки припинитися у них стрілянина, вони зможуть виїхати до нас.

У місті працюють аптеки мережі Пігмаліон, продуктові магазини. Установи охорони здоров’я працюють цілодобово та низький уклін за їхню самовіддану працю.

Пенсії виплачуються у плановому порядку, громадяни пільгових категорій уже отримали частково. 4 березня розпочнеться нарахування та виплата пенсій іншим категоріям громадян. Розмір пенсій буде збільшено відповідно до регламенту, згідно з яким вони мали бути підвищені.

Зараз завдання номер один — зберегти життя та безпеку. Тому зараз у місті діє комендантська година з 18:00 до 7:00.

Величезне до всіх прохання, під час комендантської години: після 18.00 та до 7.00 залишайтеся, будь ласка, вдома і не виходьте на вулицю – це небезпечно!
Я з Вами і все буде Україна.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info