Фейсбук-сторінку мера Василівки взламали

У Василівці намагаються відновити водо-,тепло-, електропостачання. Голова міської ради Сергій Каліман знаходиться на робочому місці та працює над питанням доставки гуманітарної допомоги. Як тільки-но з’явиться така можливість – влада всім додатково повідомить про місце і час підвозу гуманітарної допомоги.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Василівської територіальної громади.

Велика кількість мешканців пише, що міський голова не виходить на зв’язок, повідомляємо вам, що ведеться кібератака, сторінка голови взламана. Тому за всією інформацією слідкуйте на сторінці Василівської територіальної громади.

https://www.facebook.com/vasgromada/ 

У зв’язку з технічними причинами на даний момент вихід міського голови Сергія Калімана у прямий ефір є неможливим.

Міський голова, усі заступники, секретар ради працюють в умовах воєнного часу та знаходяться на зв’язку, на місцях. Керівництво ради в місті, ніхто не покинув громаду. У разі настання надзвичайної ситуації телефонуйте заступникам, секретарю ради та за номером 0682076123.

Комунальними службами міста в екстреному режимі ведуться роботи по відновленню водо-, тепло-, газо- та світлопрстачання. На жаль, на деяких об’єктах є сильні пошкодження, які швидко не можуть ліквідуватися. Ми робимо все можливе в сьогоднішніх умовах.

Ситуація у Василівці залишається напруженою. Зараз є проблеми з енергопостачанням. Комунальними службами частково відновлено світло на вулицях Дніпровська, Гоголя. Наразі роботи тривають в Підгірненському старостинському окрузі.

З 9 години ранку є можливість придбати продукти харчування в магазині біля СТО Чумак, по бульвару Центральному.

Через напружену ситуацію у Василівці, немає можливості привезти гуманітарну допомогу, що активно збирають у  Дніпрорудному. Як тільки-но з’явиться така можливість – всіх додатково буде повідомлено про місце і час підвозу гуманітарної допомоги.

Прохаємо усіх жителів громади зберігати спокій, не панікувати, дотримуватися правил безпеки.
Будьте пильними, не підіймайте підозрілі або цінні предмети. Ці знахідки можуть травмувати. Не беріть до уваги сумнівні повідомлення. Чужі сили сіють фейки та дезінформацію, щоб спричинити паніку серед населення.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info