Мер Мелітополя – російські солдати повинні піти

“Мелітопольці мають законне право виходити на вулицю та мирно демонструвати свою позицію. І я підтримую це, мелітопольці молодці! Нехай кожен російський солдат та офіцер знає: ми їх не звали, ми їм не раді, вони повинні піти”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Мелітопольці об’єднались і разом ми робимо все задля комфортного життя в місті, наскільки це можливо в умовах війни.

Нам вдалося запустити кисневу станцію, яка виробляє життєво важливий кисень для хворих мелітопольців, які знаходяться у лікарняному містечку. В протилежному випадку кисня б вистачило на півтора дні.

Майже в кожному районі міста працюють продуктові магазини, ринки та торгівельні точки від місцевих виробників. Вдячний добросовісним підприємцям, які допомагають мелітопольцям. Ті ж підприємці, які суттєво завищують ціни на продукти у військовий час, прирівнюються до мародерів.

Завдяки роботі штабу охорони правопорядку, організованого нашими мешканцями, розпочато роботу з повернення награбованого майна. З завтрашнього дня біля Паладіуму будуть розвернуті палатки, куди мародери можуть добровільно повернути награбовані речі. В протилежному випадку, штаб має достатньо фото- та відеоматеріалів, щоб визначити мародерів.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info