Мер Запоріжжя – приєднатися до оборони можна через райадміністрації

“У місті все спокійно. Комунальні служби працюють у штатному режимі. Ми укріплюємо місто. Наші військові тримають лінію оборони. У них величезна підтримка. Наші лікарі рятують життя, а кухарі готують їжу. Усі продовжують виконувати свою роботу. Зараз я закликаю вас зібратися та мобілізуватися”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі. вій

Долучайтеся та допомагайте нам укріплювати околиці Запоріжжя. Давайте разом зробимо наше місто справжньою фортецею. Також ви можете взяти участь у обороні Запоріжжя. Усю оперативну інформацію про те, як це зробити, ви можете отримати у ваших районних адміністраціях. Приходьте, там на вас чекають!

Налагодьте комунікацію зі своєми сусідами у під’їзді та на поверсі. Завчасно продумайте, як ви можете підтримати один одного продуктами та як ви будете обмінюватися інформацією на випадок, якщо зникне мобільний зв’язок та інтернет.

Не відчиняйте двері незнайомим людям. Якщо побачити у своєму під’їзді або біля своїх будинків невідомих вам осіб, терміново телефонуйте до поліції. Ідентифікація людей зараз дуже важлива. Бо це може бути ворог.

Зберігайте спокій, ясну голову та тверезий розум!

Бережіть себе!

На зв’язку!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info