Оперативна інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення 3.03.2022 станом на 6:00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Триває восьма доба героїчного протистояння підрозділів, які підпорядковані Командуванню угруповання військ “Південь”, та Українського народу російському вторгненню.

Агресор закріпився на південній околиці Василівки та здійснив артилерійські обстріли позицій наших підрозділів, що обороняються, але, зазнавши опору від українських підрозділів, відступив. Протягом ночі для ведення повітряної розвідки противник застосовував БПЛА типу “Кажан” та “Орлан”.

Підрозділи, підпорядковані Командуванню угруповання військ “Південь”, продовжують боронити рубежі та блокувати сили окупантів на різних напрямках.

Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник ймовірно має наступати на напрямках міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ та Маріуполь.

Рух колон противника відмічається на напрямках Андріївка, Кінські Роздори, Токмак, Василівка, Оріхів, Орлянске, Василівка, Бердянськ.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info