У Бердянську провели сесію міськради

“Сьогодні провели чергову сесію Бердянської міськради. Так, трохи незвична ситуація, але нам не звикати. Все пройшло злагоджено та одноголосно”, – зазначив т.в.о. міського голови Бердянська Олександр Свидло.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Підтримали виділення коштів на зарплати тим, хто щодня ризикує життям, підтримуючи міську інфраструктуру та рятуючи Бердянськ.

📍Ми розуміємо, що люди не можуть зараз сплатити за послуги ЖКХ і ніхто цього вимагати в цей складний час не буде! Але через це немає коштів на зарплати працівникам комунальних підприємств.

✅ Тому виділили кошти на зарплату ВСІМ працівникам усіх КП.

📍Також виділили кошти на виплату зарплати медикам, оскільки НСЗ зі зрозумілих причин затримує виплати. А людям треба жити.

✅ Тепер чекаємо на коридор від казначейства, щоб була можливість виплатити зарплати.

Я вдячний усім співробітникам комунальних підприємств, нашим лікарям, усім хто в цей тяжкий час працює 24 години на добу, щоб наше місто жило!
Бердянськ – це Україна!

Нагадаємо, раніше мешканці Бердянська масово вийшли на площу перед міськрадою, щоб показати свій супротив російським окупантам.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info