У Мелітополі почали працювати 14 відділень “Укрпошти”

“Почну з проблем, які ми не зможемо вирішити до закінчення бойових дій. Служби намагалися відновити опалення та воду у Авіамістечку, але це на сьогодні не можливо. Електроенергія вже відновлена. Водопостачання є до перших поверхів у житлових будівлях. Опалення немає і ми не зможемо його найближчим часом відновити”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Тож комунальним службам поставили завдання забезпечити резервним водопостачанням, а саме у двори привезуть бочки, щоб жителі змогли забезпечити себе водою.

Наша команда також скерувала свої зусилля на відновлення комунальних послуг безпосередньо на території Мелітопольського району. Таким чином вчора відновили електропостачання у селах Нове, Долинське, Ромашки, Рівне, Спаське, Північне.

Сьогодні ведуться роботи в селах Федорівка та Піщанському. Плануємо, що сьогодні до кінця дня усі масові відімкнення сіл від електроенергії будуть усунені і залишаться одиничні заявки. Так само одиничні заявки залишилися і у Мелітополі.

Усі ми бачили, що вчора велика частина Кіровського району була відімкненна від електрики. Це пов’язано з аварією, яка сталася на підстанції і у кабельних лініях. Сьогодні вже резервно підключено завдяки зусиллям працівників обленерго. Але всі повинні чітко розуміти, що ми на межі комунальної катастрофи. І тому все працює в аварійних режимах, за резервними схемами.

Тому якомога економніше ми маємо відноситися зараз до нашого комунального господарства.

Відсьогодні почали працювати відділення поштові. “Укрпошта” відкрила 14 своїх відділень, які будуть працювати з 9:00 до 15:00 на видачу посилок. Виключно на видачу.

Також відсьогодні відкрито одне відділення Нової пошти у Центрумі, біля магазину “Амстор”. Працюють також виключно на видачу посилку.

Також хотів би звернутися до вас з проханням. У нас є проблема з доставкою медиків на роботу. Усі мелітопольці, які пересуваються на своєму автомобілі, усі групи, які забезпечують правопорядок, – якщо ви зранку побачите на дорозі людину з червоним крестом, яка просить допомогти у перевезенні, – я прошу підвезти наших медиків на роботу. Це може врятувати комусь життя.

Також вчора у нас була катастрофічна ситуація. Коли був розстріляний мирний мешканець, який брав участь у мирному протесті.

Тому не підходьте та не вступайте у комунікацію з військовослужбовцями російської федерації.

На сьогоднішній день – це небезпечно. Бережіть себе!