У Василівці знищили 200 одиниць російської техніки

У Василівці до 07:00 ранку було тихо. Потім почався обстріл міста з “Градів” та ракетами. Обстріл перемістився в центр міста, під нього потрапили магазини, чотириповерховий будинок, спортклуб. Обстріл тривав до 11:00, не припиняючись.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації (інформація на 2.03.2022 станом на 18:00).

З напрямку Скельок та Орлянки почали заходити танки. Зав’язалися бої в центрі міста. Українські воїни відбили атаку ворожої піхоти та знищили багато живої сили ворога.

Напередодні ввечері підрозділи угруповання військ “Південь” знищили понад 200 одиниць ворожої техніки на околицях міста Василівка.

Протягом дня противник здійснив наступ на населений пункт Василівка, активно використовуючи артилерію та здійснивши обстріл населеного пункту Мирного.

У Токмаку 4 дні не було світла, води та зв’язку. На даний час частково відновлено світло і з’являється зв’язок. Питна вода розвозиться, але є дефіцит палива. Місто оточено військами окупанта.

У місті Мелітополь російські військові відкрили вогонь по мирних жителях, які вийшли на мітинг на підтримку України. Також в місті знаходяться тилові підрозділи РФ, які розповсюджують листівки російською мовою.

О 12:00 російсько-окупаційні війська підірвали мости в районах Кінські Роздори, Пологи та переміщували техніку в напрямку населених пунктів Новогорівка, Мирне, Лугове, Токмак, Тарасівка, Чернігівка, Новопокровка, Василівка, Підгорне, Пшеничне та Нове.

Біля села Водяне (Енергодар) місцеві мешканці вийшли на зустріч ворожій техніці РФ та співали Гімн України. Коли до техніки російсько-окупаційних військ залишалося приблизно 200 метрів – в натовп цивільних людей полетіли світлошумові гранати. Постраждав цивільний чоловік.

В самому Енергодарі обстрілів не було.

Національна поліція отримала доручення від голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Сттаруха щодо порушення кримінальних справ через вбивства мирного населення в області, адже дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info