Як отримати соцвиплати під час війни

Наразі Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики роблять все можливе, щоб навіть в складних умовах воєнного стану громадяни своєчасно отримали свої виплати за березень поточного року.

Про це йдеться на сайті Запорізької обласної ради.

Якщо ви отримували пенсії та субсидії через Укрпошту, та не виїжджали і знаходитесь на своєму постійному місці проживання – очікуйте свою виплату вдома. Її також можна забрати у відділенні згідно зі звичайним графіком виплат від Укрпошти.

Варто зазначити, залежно від стану бойових дій можуть бути перенесені дати виплат. Перевірити роботу відділень Укрпошти у вашому регіоні можна за посиланням.

Якщо ж ви виїхали з місця фактичного проживання, то можна зателефонувати до Контакт-центру Укрпошти за номером 0 800 300 545 і в меню обрати розділ “Пенсії, соціальні виплати та субсидії” (кнопка 2).

Також є можливість звернутися до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням. Крім того, ви можете передати інформацію через електронний кабінет.

Далі необхідно повідомити про необхідність отримання виплати за іншою адресою та вказати наступну інформацію:

– прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;

– адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;

– паспортні дані (серія та номер паспорту);

– номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;

– спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);

– нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання;

Зауважимо, якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, повідомте оператору додатково код переказу, який отримали в смс-повідомленні.     

Ваші кошти мають бути виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.

Якщо ж ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, необхідно повідомити про це оператору.

А якщо ви не маєте можливості зняти з картки готівку, то можна скористатися послугою “З картки додому” за посиланням.

Крім того, детальніше про послугу зняття коштів через POS-термінали у відділеннях Укрпошти можна дізнатися за посиланням.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info